Sale Systems & Software

En İyi Şövale Markası

Resim sanatıyla uğraşan sanatseverlerin en önemli resim araçlarından biri de şövaledir. Şövale üretimi gerçekleştiren bir firmanın en büyük isteklerinden biri ise kaliteli şövale üretmektir. Ancak her firma şövale üretiminde istenen kaliteyi yansıtamamaktadır. Çünkü şövale üretiminde kullanılan ağaç malzeme hammaddesine göre şövalelerin kalitesi değişiklik göstermektedir.

Devamını Oku
Sale Systems & Software

En İyi Tuval Markası

Tuval üreticisi firmalar içerisinde kaliteli tuval imal eden firmaları tespit etmek, tuval ihtiyacını buna göre karşılamak önemlidir. Sonuçta başarılı resim çalışmaları için kaliteli tuvale ve en nihayetinde en iyi tuval markasının ürettiği tuvallere ihtiyaç vardır. Tuval üreticisi firmalar içerisinde 1974 yılından bu yana tuval imalatı ve üretimden direkt satış gerçekleştiren Deniz Çerçeve sektör içerisindeki öncü ve başarılı tuval markalarındandır. Tuval üretiminde tüm malzemelerin en iyisini, birinci sınıf olanlarını kullanan ve işçiliğin, profesyonelliğin her zaman özenle yerine getirilmesini sağlayan Deniz Çerçeve daima birinci sınıf tuvaller üretmektedir.

Devamını Oku
Sale Systems & Software

Tuval Seti Fiyatları

Tuval, Fransızca kökenli toile kelimesinden türemiş olan ve temel anlamda yağlı boya, sulu boya, akrilik boya ve keçeli boya ile üzerine resim yapılan bir araçtır. Tuval bir kasnak sisteminin üzerine kurulmaktadır. Tuval kasnağı denen sistemin üzerine gerilerek zımbalanan beyaz tuval bezi ile resim çalışmalarında kullanılmak üzere tuvaller oluşturulmaktadır.

Devamını Oku
Sale Systems & Software

Kanvas Tablo İmalatı

Kanvas tablo üreticisi Deniz Çerçeve 1974 yılından bu yana kanvas tablo sektörü içerisinde hem kanvas tablo baskı hem de kanvas tablo şasesi üretimlerini sürdürmektedir. İmalatçı firma olan Deniz Çerçeve üretmiş olduğu kanvas tabloları aracısız olarak direkt imalattan satışa sunmaktadır. Böylelikle kaliteli kanvas tabloları hem uygun fiyatlarla hem de birinci sınıf kalitede müşterilerine ulaştırmaktadır.

Devamını Oku